Ansatte

Jan-Christian Saksvik
DAGLIG LEDER

Autorisert regnskapsfører med bachelor fra BI Trondheim. 19 års erfaring fra regnskapsbransjen.

E-post: jan-christian@contoregnskap.no
Direktenr.: 977 16 006

 

Terje Gåsvand
AUTORISERT REGNSKAPSFØRER

Autorisert regnskapsfører med bachelor fra BI Trondheim. 15 års erfaring fra regnskapsbransjen.

E-post: terje@contoregnskap.no
Direktenr.: 73 95 45 48

 

Siri Sneen
REGNSKAPSMEDARBEIDER
   
3 års erfaring fra regnskapsbransjen.

E-post: siri@contoregnskap.no
Direktenr.: 73 56 10 74

 

Steinar Postmyr
REGNSKAPSFØRER - SENIORKONSULENT
   
Over 40 års erfaring fra regnskapsbransjen. Har jobbet mange år som økonomisjef i flere selskap.
   
E-post: steinar@contoregnskap.no
Direktenr.: 73 95 45 43

 

Ingrid Stølen
AUTORISERT REGNSKAPSMEDARBEIDER
   
Ingrid har bachelor i revisjon fra TØH og 4 års erfaring fra regnskapsbransjen.

E-post: ingrid@contoregnskap.no
Direktenr.: 73 95 45 46

 

Øyvind Madsen
AUTORISERT REGNSKAPSMEDARBEIDER
   
Øyvind har bachelor i revisjon fra TØH og
14 års erfaring fra regnskapsbransjen.

E-post: oyvind@contoregnskap.no
Direktenr.: 73 95 45 44

 

Maibritt Klausmark
AUTORISERT REGNSKAPSMEDARBEIDER
   
Maibritt har bachelor i økonomi/administrasjon/revisjon fra TØH. Hun har 7 års
erfaring fra regnskapsbransjen.
   
E-post: maibritt@contoregnskap.no
Direktenr.: 73 95 45 41

 

Iryna Vasek
REGNSKAPSMEDARBEIDER
   
Iryna har cand. mag grad i øknomiske og administrative fag fra HINT og NTNU.
Hun har 9 års erfaring fra regnskapsbransjen.
   
E-post: Iryna@contoregnskap.no
Direktenr.: 73 95 45 42