Ansatte

Jan-Christian Saksvik

Jan-Christian Saksvik

Daglig leder

Autorisert regnskapsfører med over 20 års erfaring fra regnskapsbransjen, med blant annet strategiprosesser, interne endringsprosesser (LEAN) og prosjektregnskap for større virksomheter.

Kontakt Jan-Christian:
E-post: jan-christian@conto.no
Telefon: 977 16 006

Øyvind Madsen

Øyvind Madsen

Autorisert regnskapsfører med over 15 års erfaring fra regnskapsbransjen, blant annet innen konsernregnskap, årsoppgjør, skatt og avgift.

Kontakt Øyvind:
E-post: oyvind@conto.no
Telefon: 73 95 45 44 eller 990 32 963

Maibritt Klausmark

Maibritt Klausmark

Autorisert regnskapsfører med over 17 års bred erfaring fra regnskapsbransjen, blant annet innen skatterådgivning, omdannelse/likvidasjon av selskap, lønn/personal, årsregnskap og ligning samt personlig næringsdrivende.

Kontakt Maibritt:
E-post: maibritt@conto.no
Telefon: 73 95 45 41 eller 951 13 551

Richard Zetterstrøm

Richard Zetterstrøm

Har over 15 års erfaring fra regnskapsbransjen, blant annet innen kundeutvikling, prosjektstyring og bedriftsrådgivning.

Kontakt Richard:
E-post: richard@conto.no
Telefon: 73 95 45 48 eller 930 36 068

Eva Nystad

Eva Nystad

Autorisert regnskapsfører med over 25 års erfaring fra regnskapsbransjen. Bred erfaring blant annet innen prosjektregnskap, årsoppgjør, budsjettering og lønn/personal.

Kontakt Eva:
E-post: eva@conto.no
Telefon: 73 95 45 46 eller 414 33 738

Jorun Schei

Jorun Schei

Autorisert regnskapsfører med erfaring fra både regnskapsbransjen og ideell sektor. Bred erfaring innenfor regnskap, lønn, årsoppgjør, budsjettering og økonomisk rådgivning.

Kontakt Jorun:
E-post: jorun@conto.no
Telefon: 73 95 45 45 eller 414 69 680

Marius Hølen Bakken

Marius Hølen Bakken

Har en bachelor i forretningsjus og økonomi fra handelshøyskolen BI, og skal nå studere master i økonomi og administrasjon på NTNU handelshøyskolen.

Kontakt Marius:
E-post: marius@conto.no
Telefon: 948 14 933

Hanna Oterhals

Hanna Oterhals

Bachelor i Økonomi og Administrasjon fra Handelshøyskolen i Trondheim. Hun har erfaring fra flere operative og administrative stillinger innenfor hotel.

Kontakt Hanna:
E-post: hanna@conto.no